úvodní Často kladené otázky


Často kladené otázky

Jak si vybrat správnou vůni parfému

Svůj parfém si vybírejte podle vlastního vkusu. Vůni si velmi pečlivě vyzkoušejte a vyberte v nějakém kamenném obchodě a potom si pečlivě vybraný parfém, vůni objednejte v internetovém obchodě za mnohem nižší cenu než je uvedená cena toho parfému v kamenném obchodě. Nevybírejte vůni podle vzorku, vůně vzorku neodpovídá vůni výrobku v uzavřeném obalu.

Voní stejný parfém u různých lidí odlišnou vůni?

Ano, parfém vonící na jednom člověku velmi příjemně a na pokožce jiného člověka může působit odlišně. Závisí to na vlastnostech pokožky.

Co je parfém, parfémová, toaletní a kolínská voda?

Parfém (Parfum) obsahuje 15-30% kompozice v koncentrovaném lihu, parfémová voda (Eau De Parfum) 8-15%, toaletní voda (De Toilette) 4-8%, kolínská voda (Eau De Cologne) 3-5% komposice ve zředěném 70%ním lihu (ethanolu).

Kde nanášet parfém?

Parfém nanášíme tam, kde je pokožka nejteplejší, tam se vůně parfému plně uvolní. Například, za ušním boltcem, do loketního důlku a i do podkolení.

Jak se parfém používá?

V průběhu dne se používají lehčí toaletní nebo kolínské vody. Parfém se používá pro výjimečné, slavnostní příležitosti, většinou večer. Na jaře a v létě jsou vhodnější svěží, lehké květinové, citrusové vůně. Na podzim a v zimně se uplatní těžší, teplejší typy vůní.

Jak dlouho parfém vydrží?

Když parfémem nevystavujete dennímu světlu a teplotám vyšším než asi 20°C, vydrží okolo půl roku. Parfém v originálním neotevřeném balení však vydrží i déle než rok. 

Facebook banner - parfémy GoGo

[Přeskočit navigaci]

Luxusní značky parfémů
Luxusní značky kosmetiky
Novinky
Zasílání novinek

Na zadaný e-mail Vám budeme zasílat informace o našich nových službách, akčních nabídkách a nových informací. Zasílání můžete kdykoliv zastavit.